Praca
Security Engineer

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: Security Engineer

Opis stanowiska:
  • Przeprowadzanie audytów i testów bezpieczeństwa, w szczególności aplikacji WWW, Web Services i aplikacji mobilnych zgodnie z przyjętymi standardami i metodykami
  • Przeprowadzanie testów penetracyjnych sieci i infrastruktury teleinformatycznej
  • Przeprowadzanie analiz konfiguracji i opracowywanie wzorców konfiguracyjnych dla systemów IT pod kątem bezpieczeństwa
  • Wdrażanie technicznych rozwiązań bezpieczeństwa
  • Udział w różnorodnych projektach konsultingowych z zakresu bezpieczeństwa informacji
  • Wdrażanie oraz rozwój autorskich narzędzi bezpieczeństwa
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji WWW, Web Services, mile widziana znajomość tematyki bezpieczeństwa aplikacji mobilnych
  • Bardzo dobra znajomość sieci komputerowych, protokołu TCP/IP, systemów operacyjnych UNIX/Linux oraz MS Windows
  • Znajomość metodyk i narzędzi do przeprowadzania testów bezpieczeństwa/testów penetracyjnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Systematyczność i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, zgranym zespole
  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego
  • Udział w ciekawych i wymagających projektach z zakresu bezpieczeństwa
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Komfortowe warunki pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@prevenity.com

© 2010-2015 Prevenity Sp z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.    O Firmie | Informacje prawne | Kontakt | Mapa Serwisu