Inżynier bezpieczeństwa

Lokalizacja: Warszawa | Rzeszów | 100% zdalnie

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie audytów i testów bezpieczeństwa:
    • Aplikacji WWW i usług Web Services
    • Aplikacji mobilnych
    • Infrastruktury
    • Środowisk chmurowych
  • Przeprowadzanie analiz konfiguracji systemów IT
  • Opracowywanie wzorców konfiguracyjnych dla systemów IT pod kątem bezpieczeństwa
  • Przeprowadzanie analiz jakości i skuteczności produktów i rozwiązań bezpieczeństwa
  • Wdrażanie technicznych rozwiązań bezpieczeństwa i wsparcie w ich utrzymywaniu
  • Opracowywanie i rozwój autorskich narzędzi bezpieczeństwa, wspierających świadczone usługi
  • Tworzenie i dostarczanie szkoleń z obszaru bezpieczeństwa

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze bezpieczeństwa IT
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem w wybranym obszarze – aplikacje webowe/mobilne/infrastruktura
  • Bardzo dobra znajomość sieci komputerowych i systemów operacyjnych UNIX/Linux/MS Windows
  • Znajomość metodyk i narzędzi do przeprowadzania testów bezpieczeństwa/testów penetracyjnych
  • Umiejętność programowania w wybranym języku
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność samodzielnej realizacji zlecanych prac z minimalnym nadzorem
  • Chęć stałego rozwoju swoich umiejętności
  • Systematyczność i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zależne do posiadanego doświadczenia i umiejętności (od 10 do 16 tys. zł brutto)
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin lub elastyczny model zatrudnienia (B2B)
  • Wybór obszaru bezpieczeństwa, w którym kandydat chce się specjalizować i rozwijać swoje kompetencje
  • Realizację projektów dla klientów z różnych branż
  • Udział w szkoleniach i branżowych konferencjach
  • Możliwość zdobywania uznanych certyfikatów zawodowych
  • "Dni rozwojowe" – czas na własny rozwój i R&D
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta MultiSport
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, zgranym zespole
  • Komfortowe warunki pracy
  • Wybór ilości dni pracy z biura/z domu - możliwość 100% pracy zdalnej

Zaaplikuj do nas!

Osoby zainteresowane zgłoszeniem swojej kandydatury prosimy o przesłanie CV (w formacie PDF) wraz z listem motywacyjnym na adres:
rekrutacja@prevenity.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

  • Prevenity Sp. z o.o.
  • ul. Grzybowska 87
  • 00-844 Warszawa
(C) 2010-2023 Prevenity Sp. z o.o.