Młodszy inżynier bezpieczeństwa

Lokalizacja: Warszawa | Rzeszów | 100% zdalnie

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie przydzielonych prac pod kierunkiem i nadzorem kierownika zespołu
  • Przeprowadzanie testów bezpieczeństwa (aplikacje webowe/mobilne, infrastruktura)
  • Przeprowadzanie analiz konfiguracji systemów IT
  • Udział w rozwoju autorskich narzędzi bezpieczeństwa
  • Wsparcie we wdrażaniu i utrzymaniu technicznych rozwiązań bezpieczeństwa

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych/mobilnych i systemów IT
  • Znajomość sieci komputerowych, systemów operacyjnych UNIX/Linux/MS Windows
  • Znajomość metodyk i narzędzi do przeprowadzania testów bezpieczeństwa - mile widziana
  • Znajomość podstaw programowania - mile widziana
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć stałego rozwoju swoich umiejętności
  • Systematyczność i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zależne do posiadanego doświadczenia i umiejętności (od 7 do 12 tys. zł brutto)
  • Umowa o pracę/Umowa zlecenie w częściowym lub pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość zdobycia i rozwoju doświadczenia zawodowego w obszarze bezpieczeństwa IT
  • Dodatkowe benefity po okresie próbnym:
    • Opieka medyczna
    • Ubezpieczenie na życie
    • Karta MultiSport
  • Przyjazna atmosfera pracy w młodym, zgranym zespole
  • Komfortowe warunki pracy
  • Wybór ilości dni pracy z biura/z domu - możliwość 100% pracy zdalnej

Zaaplikuj do nas!

Osoby zainteresowane zgłoszeniem swojej kandydatury prosimy o przesłanie CV (w formacie PDF) wraz z listem motywacyjnym na adres:
rekrutacja@prevenity.com

  • Prevenity Sp. z o.o.
  • ul. Grzybowska 87
  • 00-844 Warszawa
(C) 2010-2023 Prevenity Sp. z o.o.