Starszy inżynier bezpieczeństwa

Lokalizacja: Rzeszów

Starszy inżynier bezpieczeństwa | Rzeszów

Opis stanowiska:

  • Udział w różnorodnych projektach konsultingowych z zakresu bezpieczeństwa informacji
  • Przeprowadzanie audytów i testów bezpieczeństwa, w szczególności aplikacji WWW i aplikacji mobilnych zgodnie z przyjętymi standardami i metodykami
  • Przeprowadzanie testów penetracyjnych infrastruktury teleinformatycznej
  • Przeprowadzanie analiz konfiguracji i opracowywanie wzorców konfiguracyjnych dla systemów IT pod kątem bezpieczeństwa
  • Wdrażanie oraz wsparcie sprzedaży technicznych rozwiązań bezpieczeństwa
  • Wdrażanie oraz rozwój autorskich narzędzi bezpieczeństwa
  • Opracowywanie, kontrybuowanie oraz zapewnianie jakości metodyk wykonywania usług
  • Udział w tworzeniu i dostarczaniu szkoleń
  • Udział w mentoringu i szkoleniu nowych pracowników

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze bezpieczeństwa IT
  • Minimum 1 ważny certyfikaty z obszaru bezpieczeństwa (mile widziany certyfikat OSCP)
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji WWW, Web Services, mile widziana znajomość tematyki bezpieczeństwa aplikacji mobilnych
  • Bardzo dobra znajomość sieci komputerowych, protokołu TCP/IP, systemów operacyjnych UNIX/Linux oraz MS Windows
  • Znajomość metodyk i narzędzi do przeprowadzania testów bezpieczeństwa/testów penetracyjnych i/lub analizy złośliwego oprogramowania / obsługi incydentów bezpieczeństwa
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Systematyczność i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zależne do posiadanego doświadczenia i umiejętności (od 10 do 16 tys. zł brutto miesięcznie)
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin lub elastyczny model zatrudnienia (B2B)
  • Dodatkowe benefity po okresie próbnym
  • Pracę w nowo formowanym zespole w Rzeszowie
  • Współdzielony samochód służbowy
  • Komfortowe warunki pracy

Zaaplikuj do nas!

Osoby zainteresowane zgłoszeniem swojej kandydatury prosimy o przesłanie CV (w formacie PDF) wraz z listem motywacyjnym na adres:
rekrutacja@prevenity.com

  • Prevenity Sp. z o.o.
  • ul. Grzybowska 87
  • 00-844 Warszawa
(C) 2010-2018 Prevenity Sp. z o.o.